Ko-PvP Hoşgeldiniz..

1.MODERATÖR OLMAK İÇİN BAŞVUR.
2.ADMİNLİĞE KADAR YÜKSELEBİLİRSİN..
3.İYİ BİR PAYLAŞIMCI OL..

TRKOFORUM EKİBİ..

MguDizayn Kopanel V8 Final Grafik dosyaları ve Optimizesi

MguDizayn Kopanel V8 Final Grafik dosyaları ve Optimizesi

Mesaj tarafından AdmiN Bir C.tesi Ekim 09, 2010 7:23 pm

Merhaba Arkadaşlar;

Bir çoğunuz bizi bu panelle tanıdınız... O yıllarda panel tasarımına başlamamıştım bir arkadaşımın önerisi üzerine bu panelin v1.0 sürümünü çıkartmıştık ve ilk olarak Dragon Empire serverinde kullanmıştık. İlerleyen zamanlarda v2, v3, v4 ve en son v8.1 i çıkartmıştık ve bir çok kişi tarafından eleştirilmiştik.. O dönemlerdede belirttiğim gibi Ortak grafik şemalarını kullanmıştık bir çok kimsede olan çalışmalardı bunlar ve biz sadece eksik taraflarını düzenledik ve bir çok bölümünüde geliştirdik en son çıkan v8.1 sürümü 50 tl fiyat karşılığında satıyorduk ve grafik bize ait olmadığı için tescilleme gibi bir durumumuz yoktu çünki ortak kullanılan grafik dosyalarıydı ve bizim emeklerimizi uğraşlarımızı hiçe sayan bir kaç arkadaş yüzünden v8 Final sürümünü durdurmuştuk... ve kenarda durmaktan bakşa bir işe yaramaz hale geldi ve durmasını istemedim grafik dosyalarını sizlerle paylaşmak istedim tasarım panel halinde değil arkadaşlar tamamen panel düzeyinde hazırlanmış html dosya sisteminde kuruludur. Her bilgisayardan rahatlıkla kontrol edebilirsiniz... İçerisinde Flash duyuru bölümünün swf çalışması ve banner psd çalışması mevcuttur istediğiniz gibi özgürçe değiştirip kullanabilirsiniz Buyrun o şaşalı yılların şaşalı paneli

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
AdmiN
Forum Kurucu

Forum Kurucu

Ikizler Mesaj Sayısı : 54
Konu Sayısı : 38
Doğum tarihi : 17/06/97

TrkoForuM
Trkoforum. Trkoforum.:
100/100  (100/100)

http://trkoforum.forumdizini.com

Geri: MguDizayn Kopanel V8 Final Grafik dosyaları ve Optimizesi